Veebimajutus

Mis asi on veebimajutus? Milleks mul seda vaja on? Neid küsimusi võib esitada lõpmatuseni.

BackOffice Services veebimajutus on lihtne ja mugav nii kodulehekülje, interneti äri (e-poe) kui ka e-mailide jaoks.

Kodulehekülje saad luua ise, ilma raskusteta. Juhul kui aga soovid midagi keerulisemat, siis on meie meeskond valmis sind nõu ja jõuga toetama. Teinekord piisab ühest telefonikõnest ja kõik on korras, mõnikord aga läheb natuke kauem aega.

Meie poolt pakutud lahendustega, ei ole vaja sul midagi muud, kui ligipääsu internetti ja juba on võimalik hakata toimetama.

Mis asi on domeen?

See on sinu või sinu firma unikaalne aadress internetis. Valides õige nime ja regirteerides selle erinevates otsingusüsteemides, leiavad kliendid kodulehe üles. Müüme ja registreerime oma partnerite vahendusel: rahvusvahelisi domeene (.com, .org, .eu, .net jne), Balti riikide (.ee, .lv, .lt), Venemaa (.ru, .su) ning kirillitsas domeene.

Mis asi on veebimajutus?

See on sinu või sinu firma kodulehekülg internetis. See on nii marketing, visiitkaart, reklaamikataloog ja palju muud. Kõik ühes! Siin võid müüa oma kaupu, tooteid ja teenuseid. Piirab sind selles ainult oma enda fantaasia.

E-äri ehk interneti pood?

Juhul kui soovid müüa oma kaupu, tooteid või teenuseid internetivahendusel, siis on oma e-poe kasutamine päris hea ja mugav. Tulevased kliendid saavad mugavalt ennast registreerida kasutajaks, valida sobivad kaubad ja ka teostada maksed. Miks mitte kasutada sellist võimalust ka ise igapäevaselt!

E-mailid?

Võib juhtuda, et sind ei huvitagi miski muu, kui tahad just sulle sobivad e-maili aadressi kuju. Sellisel juhul leiad meie juurest just sulle sobiva teenuse. E-mailidele pääsed ligi nii läbi suvalise veebilehitseja aga samuti ka e-maili tarkvara kaudu.

Juhul kui sa ei suuda aga otsustada, mida sul täpselt vaja on, siis kasuta meie tagasiside vormi ja küsi kasvõi lihtsalt nõu!