Raamatupidamisteenus on hea, mugav ja universaalne lahendus igat liiki ettevõtjale ja ettevõttele raamatupidamise sisseseadmisel. Suurus ei oma tähtsust, on siis ühe-mehe firma või mitmesaja töötajaga. Koheselt on võimalik kasutada proffesionaalseid teadmisi, oskusi ja ka töökohta. Pealegi, nii saab päris palju kokkuhoida.

Büroo töötajad teavad alati, milliseid raamatupidamisalaseid dokumente on vaja esitada, kellel esitada ja millal esitada.

Raamatupidamisbüroost ei lähe dokumendid kaduma, nad on alati kindlas kohas, korrektselt hoitud ja neid saab alati kätte. Elektroonilistele andmetele on võimalik ligi pääseda ka üle interneti, vajadusel ka 24 tundi ööpäevas. Kõik elektroonilised andmed on turvaliselt kaitstud ja ka varundatud!

Tööajal saab meie bürood kasutada kontorina, alati on võimalik teha koopiaid, skanneerida dokumente või muid materjale, saata faksi, vormistada kirju, pakkumisi, tellimusi, trükkida välja eelnevalt vormistatud dokumente, kasutada internetti - kõike, mida ühel tavalisel firmal vaja võib minna.

Mis on aga kõige peamine - ettevõtte juht saab keskenduda juhtimisele ja paremale töökorraldamisele!

Siin saad arvutada kui palju raamatupidamise teenus meie juures maksma läheks!

Kokku on 3 kalkulaatorit: käibemaksukohustuslastele, mitte käibemaksukohustuslastele ja korteriühistutele.

Personaliarvestus on klassikaline personalijuhtimise valdkond. See tähendab andmete kogumist ettevõttes töötavate inimeste kohta, selle info haldamist, säilitamist ning töötlemist (aruandlus). Personaliarvestus peab vastama seadusandluse nõuetele ning ettevõtte vajadustele.

Personaliarvestusele toetudes saab tööandja infot tööjõu voolavuse, tootlikkuse, koolituskulude, staaži, haiguspäevade arvu jm kohta.

Personaliarvestusega tegeleb tavaliselt personalispetsialist, väiksemates ettevõtetes ka sekretär või raamatupidaja, lisaks on võimalik see teenus ka sisse osta. See sõltub väga palju ettevõtte suurusest, struktuurist, tegevusvaldkonnast jne, aga kui töötajate arv on juba 50, siis peaks firmas olema personaliarvestaja või tuleks see teenus sisse osta. 100 inimesega ettevõttes peaks lisaks personaliarvestajale töötama ka juba personalijuht.

Siin saad arvutada kui palju personaliteenus meie juures maksma läheks!

Kui soovid personaalsemat hinnapakkumist raamatupidamisteenustele, siis palun täida hinnapäringu vorm ja vaatame, mida me teha saame!

Miks valida raamatupidamisteenus?

Põhjus on väga lihtne! Koheselt saab kasutada kvaliteetset teenust ja nii tuleb odavam!

Mis firmadele teenust osutatakse?

Päris väikestest ettevõtjatest kuni mitmesaja töötajaga ettevõtteni välja. Füüsilisest isikust ettevõtjad, osaühingud, aktsiaseltsid, korteriühistud, mittetulundusühingud jne.
Dokumendimahult on ettevõtjaid, kellel on aastas 5 dokumenti, kuid on ka ettevõtjaid, kellel on ühes kuus mitutuhat dokumenti.

Miks mitte palgata endale raamatupidajat?

Sest siis ei teki vajadust raamatupidaja töökoha jaoks, st ei ole vaja muretseda kontoriruume ja kontoritarbeid, lauda, tooli, arvutit, vastavaid programme, erialakirjandust ja saata raamatupidajat täiendõppele. See annab märgatava kokkuhoiu. Pealegi - ei maksa ka unustada, et raamatupidaja tahab vähemalt 1 kord aastas puhata (28 kalendripäeva)!

...