Firmast

Firmast lähemalt ja kuidas kõik alguse sai

BackOffice Services OÜ, endise ärinimega RP Konsult OÜ, asutati 1999.a novembris algkapitaliga 42'000 krooni (2'684 eurot) ning vastav Äriregistri kanne teostati 20. detsembril 1999.a. Osakapitali on vahepeal aga suurendatud ja hetkeseisuga on see 15'000 eurot (234'699 krooni).

Ettevõtte puhul on tegemist 100% Eesti kapitall põhineva firmaga ning omanikuks on Gunnar Michelson.

Tänaseks oleme tegutsenud enam kui 15 aastat

Osaühingu asutamisel antud nimi RP Konsult ("RP" on lühend sõnale raamatupidamine ja "Konsult" on lühend sõnale konsultatsioon) pidi iseloomustama kõige rohkem just seda, millega ettevõte parasjagu tegeleb. Aastate möödudes oleme edasi arenenud, kasvanud natukene suuremaks, suurenenud on ka pakutavate teenuste ring.

BackOffice Services tuleneb inglise keelest - võiks tõlkida kui tugiteenused. Seega, kõik vajalikud teenused ja toimetamised, et firma saaks tegutseda. Oleme alati kindlalt ja ustavalt kõrval ning meile võib loota!

Raamatupidamisteenuste osutamise asukohaks on Jõgeva, kuid ilmselt ei ole see seganud meie kliente ning kuidagi on välja kujunenud, et iga aastaga osutame teenuseid järjest rohkem väljaspool Jõgeva maakonda pärit ettevõtjatele. Jõgeva kontor asub aadressil Suur tn 13, Jõgeva  linnas (valge maja, turuplatsi kõrval, kolmandal korrusel).

Asukoht pole tänapäeva Eestis enam probleemiks, dokumendd ümbrikusse ja postiga meile. Väga lihtne! Dokumentide saatmisel kasutame tavaliselt Omniva ELS kullerteenust.

Meie kollektiivis on 3 täiskohaga raamatupidajat, 1 juhatuse liige. ja 1 IT-spetsialist.

Püüame klientidele pakkuda võimalikult paindlikke lahendusi raamatupidamisarvestuse korraldamisel, loome süsteemi ja arendame seda. Oleme lojaalsed ja võimalikult neutraalsed, et kliendid saaksid langetada kõige ratsionaalsemaid otsuseid, aitame lahendada probleemseid situatsioone, nõustame klientide töötajaid ettevõtte töö efektiivsemaks muutmisel.

Meie hallata üle 60-ne ettevõtte raamatupidamine üle Eesti. Klientide tegevusalad ulatuvad tavalisest jaemüügist kuni tootmiseni välja, nende seas on nii füüsilisest isikust ettevõtjaid, mittetulundusühinguid (sh korteriühistud) kui ka osaühinguid.

Teeninduskeelteks on meil eesti, vene, inglise kui ka saksa keel.

Veel selles kategoorias: « Meeskond Üldtingimused »