Raamatupidamisteenus

Raamatupidamisteenusest

Raamatupidamisteenus on hea, mugav ja universaalne lahendus igat liiki ettevõtjale ja ettevõttele raamatupidamise sisseseadmisel. Suurus ei oma tähtsust, on siis ühe-mehe firma või mitmesaja töötajaga. Koheselt on võimalik kasutada proffesionaalseid teadmisi, oskusi ja ka töökohta. Pealegi, nii saab päris palju kokkuhoida.

Büroo töötajad teavad alati, milliseid raamatupidamisalaseid dokumente on vaja esitada, kellel esitada ja millal esitada.

Raamatupidamisbüroost ei lähe dokumendid kaduma, nad on alati kindlas kohas, korrektselt hoitud ja neid saab alati kätte. Elektroonilistele andmetele on võimalik ligi pääseda ka üle interneti, vajadusel ka 24 tundi ööpäevas. Kõik elektroonilised andmed on turvaliselt kaitstud ja ka varundatud!

Tööajal saab meie bürood kasutada kontorina, alati on võimalik teha koopiaid, skanneerida dokumente või muid materjale, saata faksi, vormistada kirju, pakkumisi, tellimusi, trükkida välja eelnevalt vormistatud dokumente, kasutada internetti - kõike, mida ühel tavalisel firmal vaja võib minna.

Mis on aga kõige peamine - ettevõtte juht saab keskenduda juhtimisele ja paremale töökorraldamisele!

Teenust kasutades ei ole vaja:
- otsida raamatupidajat;
- muretseda raamatupidaja koolitamise pärast;
- raamatupidaja puhkusele minekul otsida asendajat;
- organiseerida tema jaoks täiendav töökoht büroos;
- osta vajaminevat tehnikat;
- soetada või rentida raamatupidamistarkvara ja iga aasta maksta hooldustasu;
- ja palju muud!