Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab raamatupidamisteenus?

Teenuse hind sõltub dokumentide mahust. Mida vähem on dokumente, seda vähem see maksab. Arveid esitame sõltuvalt kliendist, üks kord kuus või kvartalis. Eriti väikeste ettevõtjate puhul oleme esitanud ka üks kord aastas. Täpsema hinna arvutame igale kliendile personaalselt.

Millised on lisanduvad kulud?

Kiirköitjad, arhiivikarbid, paberikulu väljatrükitud aruannetele. Teenuse arvele on kõik alati väga täpselt ja selgelt välja toodud.

Kuidas dokumendid raamatupidamisele edastada?

Variante on palju: postiga, pakiautomaadiga, tuues meile büroosse Jõgevale või meie tütarettevõtte büroosse Tallinnas, saata e-mailiga, Dropboxi jne kaudu.

Aga kui on vaja mõne dokumendi koopiat või saada infot?

Tööajal on alati võimalik saada informatsiooni mingi konkreetse dokumendi kohta. Teha koopiaid, skanneerida dokumente, saata faksi, vormistada kirju, pakkumisi, tellimusi, trükkida välja eelnevalt vormistatud dokumente, kasutada internetti (ka WiFi-t).

Mis saab dokumentidest ja kelle kätte nad jäävad?

Üldjuhul jäävad originaaldokumendid kuni säilitustähtaja lõpuni meie juurde. Soovi korral saab nende säilitamises eraldi kokkuleppida.

Kus dokumendid arhiveeritakse?

Klientide dokumentide arhiivis säilitamine sisaldub raamatupidamise teenuse hinnas. Juhul, kui on soovi siis pärast lõpliku kausta vormistamist anname selle tagasi.

Mis saab dokumentidest pärast nende säilitamise tähtaja möödumist?

Kui dokumentide säilitustähtaeg on läbi saanud, siis küsime alati ettevõtte juhilt nõusolekut nende hävitamiseks. Kui ettevõtte juht on nõus dokumentide hävitamisega, siis vastavad dokumendid hävitatakse paberipurustajas. Ühe tüki maksimaalne suurus on 30 mm x 4 mm.

Kas üle interneti ka andmetele ligi saab?

Elektroonilistele raamatupidamisandmetele on võimalik ligi pääseda ka üle interneti, vajadusel ka 24 tundi ööpäevas.

Kui hästi on firma raamatupidamisandmed kaitstud?

Raamatupidamisbüroost ei lähe dokumendid kaduma, nad on alati kindlas kohas, korrektselt hoitud ja neile saavad ligi ainult volitatud isikud.
Kõik arvutiandmed on turvaliselt kaitstud. Neist tehakse iga päev varukoopia.

Mis saab siis kui Maksuamet nõuab mingeid dokumente?

Raamatupidamisbüroo töötajad teavad alati, milliseid raamatupidamisalaseid dokumente on vaja esitada, kellel esitada ja millal esitada.

 

Veel selles kategoorias: « Küsi personaalset hinnapakkumist